<style>.lazy{display:none}</style>O nás - Kanadské cédrové sauny

Kanadské cédrové sauny

O nás

„Máme radi pohodlie, relax a odpočinok..“

Tak ako vy aj my máme radi relax, kľud a pohodu. Prečo teda nespojiť príjemné s užitočným a nepodeliť sa o možnosť krásnych zážitkov spojených s blahodárnymi účinkami saunovania? Nie je nič krajšie ako môcť bez zábran vyjsť zo sauny von, pod holé nebo a užívať si ten pocit slobody a neuveriteľnej voľnosti.

Oficiálny zástupca

Sme oficiálnym zastúpením kanadského výrobcu Dundalk LeisureCraft Inc. pre Slovensko prostredníctvom holandského európskeho zastúpenia a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky a sprostredkujeme neopakovateľné zážitky saunovania v saunách z pravého Kanadského Cédra. 

Preferujeme kvalitu

Všetky výrobky v našej ponuke sú z kvalitných kanadských drevín (červený alebo biely Céder). Kanadský Céder sa radí medzi exkluzívne dreviny a je symbolom elegancie, vysokého štandardu a luxusu. Je najprestížnejšou mäkkou drevinou.

Šetrný k prírode

Výrobcom je kanadská rodinná firma, vyrábajúca okrem sáun aj vnútorný a vonkajší nábytok. Firme záleží na ekologických riešeniach. Vyrába a do Európy exportuje výrobky vyrobené z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom, takže nepoškodzuje prirodzené lesy.

Priamy odkaz na výrobcu